YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZIN MESAJI

   Müvekkillerimizin karşılaşabilecekleri hukukla ilgili tüm sorunlarını entegre hukuk hizmeti anlayışı ile bir tek büroda çözüme kavuşturma hedefi ve anlayışı ile, her biri farklı yetenekte ve değişik hukuk dallarında bilgi, birikim ve deneyime sahip olan; uzun yıllar birlikte çalışmış dört arkadaşımızla 2002 şubat ayında Mutlu Avukatlık Ortaklığı’nı kurduk.

   Daha baştan, iş yapılmaya başlanmadan önce o işle ilgili hukukçuya danışılarak hareket edilmesi prensibimize göre hareket ederek Danışmanlık departmanımız Müvekkillerimize sözlü danışmanlığın yanında, yazılı ve e-mail yoluyla hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu usulle soru ve cevapların, hazırlanacak sözleşme metinlerinin yazılı ortamda olması sağlanarak belgeli ortamda güvenilir ve hızlı işlem yapılabilmesi bizlere Müvekkil memnuniyetini sağlamaktadır.

   İşin başında da, sorun oluştuktan sonra da işin mahiyetine göre derhal hukuki müdahalede bulunabilecek, iş bölümü esasına göre hareket eden ekibimizle, her departman için ayrı mekanlar oluşturduğumuz ofisimizde; web sitemizde belirttiğimiz, temel değerlerimize ve misyonumuza uygun kaliteli ve entegre hukuk hizmeti vermekteyiz.

   Mutlu Avukatlık Ortaklığı olarak sürekli gelişimi hedef alan yenilikçi ve dinamik bir hizmet anlayışı ve hizmet kalitesini artırarak büyüme stratejisiyle, aradan geçen zaman içerisinde önce Maya Akar Center’daki çalışma ortamına, daha sonra ise halen hizmetlerimizi yürütmekte olduğumuz Gazeteciler Sitesi, Matbuat Sokak No:9 adresindeki yedi katlı müstakil çalışma ortamına geçtik. Bu zaman dilimi içerisinde, sürekli gelişim hedefi doğrultusunda dört olan ortak sayımızı 2007 yılı başında sekize çıkardık. Halen sekizi ortak olmak üzere toplam yirmidört avukat, otuzu aşan yardımcı personelle elli kişinin üzerinde bir ekiple hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

   Bu yolda ilerken; meslek ilkeleri, hakkaniyet, dürüstlük, verimlilik ve hizmet kalitesi ile insan olmaktan kaynaklanan temel prensiplerimizden asla taviz vermedik. Müvekkillerimizin ve mesleki faaliyetimiz esnasında ilişkide bulunduğumuz tarafların haklarına riayet ederek, toplumun hukuka saygı düzeyini olabildiğince yükseltmeyi hedefliyoruz.

   Mutlu Avukatlık Ortaklığı olarak hizmet felsefemizin temelini; hakkaniyet ve dürüstlük içerisinde, yargının bütün taraf ve mensuplarına saygılı biçimde, müvekkillerimize verimli ve kaliteli hizmet sunmak oluşturmaktadır.
 
 

   Saygılarımızla.
   Av.İbrahim Mutlu

Mutlu Avukatlık Ortaklığı, 2011 yılı Turkish Deal Of the Year ödülünü almıştır

Mutlu Avukatlık Ortaklığı, Islamic Finance News tarafından her yıl düzenlenen organizasyonda, 2011 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. tarafından çıkarılan Türkiye'nin ilk Sukuk projesindeki katılım ve çalışmaları neticesi "2011 yılı Turkish Deal Of the Year" ödülüne layık görülmüştür. 29/02/2012 tarihinde Dubai'de yapılan ödül töreninde Dava ve Danışmadan Sorumlu Ortaklarımızdan Ümit AKKAYA hazır bulunmuş ve Ortaklığımız adına bu ödülü almıştır. Ortaklığımız, ülkemizin ekonomik gelişimine önemli katkılar sunacağına inandığı bu projelere katılım ve hukuki desteğini devam ettirmekten memnuniyet duymaktadır.

        
11 Aralık 2019  Çarşamba   09:14:20


Copyright © 2011 MUTLU AVUKATLIK ORTAKLIĞI
Altunizade Mahallesi Kısıklı Caddesi No: 35/2 1.Kat   34662 Üsküdar / İstanbul
Tel : +90 216 651 8484  
bilgi@mutlu.av.tr